cd
oczywiście złoto spada bo tym razem jest także wielki run na dolara jako gotówkę i sprzedają złoto ( papierowe kontrakty) po pkc bo i tak sa zarobieni , brak płynności jak w 2008, a fed dostarczy tą płynność jak i nasz NBP, będziecie mieli waluty, ile chcecie , jak słuchałem dzisiaj glapińskiego to miód dla złota był , poczekajcie niech tylko papier przywiozą do drukarek
Wniosek taki lvc bo opcja na $ , AU bo opcja na drukarki . To moje zdanie no chyba że juz nic nie będzie to zostanie nam kokonowicz i złoto którego nie zjemy , ale za to bogato zemrzemy.