Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  66,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,74%
O Spółce jeszcze mało osób "wie", dlatego wciąż jest bardzo dobry czas na dokup akcji.

Jak zrobi się głośno, to kurs skoczy X10 w ciągu pół roku.

Krypto waluty
Marihuana
- ISSapp
- medyczna marihuana
- sklep z produktami z CBD
OZE
- inwestycja w grunty (obecnie znowu drożeją, ze względu na inflację)
- budownictwo pasywne (nowe ostrzejsze wymagania dot. budownictwa) od 2021r. spełnienie zapotrzebowania na Energię Pierwotną EP< 70 kWh/m2·rok praktycznie wymusza użycie OZE i budowania domów pasywnych
- maty na podczerwień do ogrzewania - obecnie mega popularne w domach szkieletowych we współpracą z fotowoltaiką. Biorąc pod uwagę szybszy montaż, oraz masę zbędnych robót hydraulicznych takie ogrzewanie można powiedzieć "finansuje" się samo w porównaniu np. z tradycyjnym gazowym czy paliwo stałe. Eksploatacyjnie również taniej. Mniejszy koszt ogrzewania tylko pompa ciepła gruntowa.
- przemysł filmowy, i tu gratulujemy sukcesu ;)

A to wszystko dopiero początek !!!

  • kursu Autor: ~tomek
  • Re: kursu Autor: ~mee
  • Re: kursu Autor: ~miczurin
  • Re: kursu Autor: ~Crepe
  • Re: kursu Autor: ~mee
  • Re: kursu Autor: ~Baca
  • Re: kursu Autor: ~tomek
  • Re: kursu Autor: ~banxa
  • Re: kursu Autor: ~Babushka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -5,56% 0,17 2022-05-27 16:30:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.