Spokojnie...wkrótce odreaguje 3 razy więcej niż spadl.I tak sobie myślę że wszystko jest ok.Ile się mówiło że nie przejdzie 27 potem 30 teraz bariera 33 ale za miesiąc ta granica przesunie się o wiele dalej niż jest teraz.Mówi się że do odważnych świąt należy.Ja bym dodał jeszcze do cierpliwych.