powinienieś zmienić nika na błyskawica szybko to zauważyłeś he? , ale na xtb na tym forum nas nie namówisz
ponadto, to niżej , ale ciekawe co będzie o 21, stany uwierzyły że kasę bedą mieli wszyscy i na wszytko z helikoptera stąd reakcja akcji i.....AU . romel d 1700 $ może się odbic i tam akumulować po czym szybko podąży pod 2000 może tego od razu nie przebije ale z pewnością pęknie , śledź zatem wykres a zobaczysz siłę trendu niczym na cdr
link