Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: 197,18%

Re: KURS tylko w górę ?

Zgłoś do moderatora
a czego się spodziewasz?
trzymają naszą kasę.

Jakie czarnowidztwa? czemu zaklinacie na siłę rzeczywistość, to jak zamykasz oczy to myślisz zę znikasz?

człowieku spólka ma może jeden temat za 2 miliony brutto na kwartał albo na półrocze, a istnieje tylko z obligacji i na nich bazuje i kolejne już nie spłacają następnych.
ta spółka nie ma środków na normalne funkcjonowanie a nawet nie moze się do tego przyznać. niech sprzedadzą halę i dadzą kasę którą wiszą. Nie mogą bo reszte pewnie mają w hipotece.

TA SPÓŁKA NIE MA POMYSŁU NA CO WYDAĆ NASZĄ KASĘ TO NIECH ODDA BO PRZEJADŁA!!!
gdyby jeszcze miała jakiś pomysł to moze dałbym się namówić, ale już im nie ufam.

ja w przyszłym roku wychodzę z tego bagna i idę z moimi środkami we właściwe miejsce.

mamicie się ze ktoś kupuje akcję, robią was jak dzieci a wy dajecie się nabierać. kurs już się powyzej 25 groszy nie podniesie sam zobaczysz. nie wiadomo kiedy przyjdzie im zgasić światło. spółki upadają z braku płynności i ta prawdopodobnie też upadnie.

gdyby nie to że jest na giełdzie to już dawno by jej nie było !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.