jutro to nie wiadomo co będzie się działo na GPW/Po zapowiedzi nacjonalizacji części akcyjnej OFE mogą być duże spadki!
Ciekawe kiedy rząd każe zająć nasze konta w bankach; bo przecież ci co biorą rozdawane pieniądze , czyli tzw. gołodupcy, to klientela wyborcza PISu.Jest coraz lepiej.Kto ich powybierał??