tak masz racje 01c to jednak niewypał, cwaniaki podbili kurs na ponad 3 zł i teraz spuszczają towar robią obroty i ubierają leszcza, niestety będzie owrót do bazy, co sądzisz o JSW kupiłem trochę po 19 zł i zastanawiam się czy nie zamienic cybka na węgiel.