Dnia 2020-07-27 o godz. 10:59 ~Maly napisał(a):
> Też mnie to niepokoi. Przypomina mi to trochę okres przejscia z NC na rynek główny w 2016 jeśli dobrze pamiętam.
> > Kurs rósł do 78. Otoczenie biznesowe było dobre. Rząd walczył z szarą strefą więc byla luka do zapelnienia. (Orlen w oficjalnych artykułach szacowal szara strefe na 1/5 runku.) Poza tym społka rozwijała gaz, prąd i aplikacje do zakupów paliwa.
> > Zmiany miały odzwierciedlenie w wynikach spółki.
> >
> > Co się stało z kursem to sami sprawdzcie na wykresie. Wtedy nie rozumiałem tych spadków i dzis tez nie rozumiem
Skoro tak lubisz patrzeć na te wykresy to spójrz na niego i odpowiedz sobie co tam widzisz - klasyczną korektę w trendzie wzrostowym.