Dokładnie to mnie tu trzymało, tylko dlatego wytrzymałem do dzisiaj. Ehhh może będę żałował...Blad był taki ze nie sprawdziłem że to spółka widmo, nie można się z nikim z komunikować, ani przez telefon, nie ma ich na targach więc chyba fejk ta spółka.... No zobaczymy wkrótce