Dnia 2025-02-24 o godz. 14:26 techni napisał(a):
> Teraz CCC I Żabka oficjalnie wchodzą, XTB może za 2 lata
Skąd te 2 lata ?
Brednie . Rewizje są częściej i pewnie szybciej wejdą , jak będą chcieli .
Ostatnio płakaliście po forum , że Wig20 to klątwa .
Także zdecydujcie się .
Szacunek za walkę .