Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -32,07%
Od bodajże 2go marca(spadki poniżej 20 groszy) do 1 kwietnia, kiedy zaczął Ktos to w końcu kupować, przewinęło sie przez parkiet mniej niż 150 tyś akcji... ciekawe, co będzie dalej....Obecny skup, objął tylko część tego, chyba, że „ten ktoś” kupował juz coś z tego i wcześniej...
  • Kurs Autor: ~Inwestor
  • Re: Kurs Autor: ~BP
  • Re: Kurs Autor: ~BP
  • Re: Kurs Autor: ~Inwestor
  • Re: Kurs Autor: ~BJP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESKIMOS 0,00% 0,12 2021-05-18 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.