Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  69,20 zł , zmiana od tamtej pory: 27,17%
A to że jest sterowany to ja wychwyciłem już wcześniej i dlatego zmniejszyłem ogromnie pozycje którą miałem osiągnąć bo to jest kolejne bardzo wysokie ryzyko - doświadczone oko zaraz wychwyci że co jest nie tak i trzeba odpowiednio na to zareagować. Zresztą ja już to wychwiciłem wcześniej jak BOŚ wydał rekomendacje dla chemii i tam o Police tyle warte i tyle i zaraz kurs spadł- że to są tacy skuteczni , GRUPA AZOTY że utraciła konkurencyjność - hahaha a Puławy znacznie więcej warte żeby tu ściągnąć dlatego ja sobie czekałem i nabyłem pozycję tylko znacznie mniejszą niż planowałem bo wiedziałem żebym się nie wpakował tanio jest mówię ale później mi Buczek będzie kurs zaniżał przez dłuższy okres wiadomo mam to gdzieś bo swoje dostane z dywidendy a zaniżać teraz może mi puki nie ma dużych napływów do funduszy oraz chemią się mało kto teraz interesuje później już nie da rady bo jak przyjdzie czas na chemię to się wszyscy rzucą to będą kupować a jak jeszcze wychwycą coś taniej to zaraz dociągną to odpowiednio.
  • kurs Autor: ~kk
  • Re: kurs Autor: ~Przemysław
  • Re: kurs Autor: ~rudek36
  • Re: kurs Autor: ~rudek36
  • Re: kurs Autor: ~ups
  • Re: kurs Autor: ~macgregor
  • Re: kurs Autor: ~Kk
  • Re: kurs Autor: ~macgregor
  • Re: kurs Autor: ~Kk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,00% 88,00 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.