szczerze to ja to nie wiem , czemu tu wszystko takie strachliwe , umowa syndykalizacyjna podpisana
wstepne propozycje harmonogramu dostarczone
teraz zatwierdzenie ostatecznego harmonogramu z którego dowiemy sie kiedy srodki zostana udostepnione
mówiłem to Bank of America a nie pan z providenta zeby sobie jaja robic jakies
, a te zrzuty to tylko po to zeby jeszcze na koniec postraszyc , ale widac wiekszego wrazenia to nie robi , i tylko sypacz stracił akcje
szczerze to sie dziwie , ze jeszcze mu sie chce