Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  168,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,04%

Re: Kupywalem po 192 masakra

Zgłoś do moderatora
Ja kupowałem po 41 jak było info o współpracy z iceye. Bardzo żałowałem, bo spadło do 35 później. Na szczęście trzymałem i trzymam do teraz. Spółka na pewno kiedys będzie przewartościowania, bo ludzie się nakręcają za bardzo. Czy już? Chyba każdy musi zrobić sobie własną analizę (zwłaszcza uwzględniając kolejene wyniki po 4 kwartale i rozliczenie kolejnych transz z dużych projektów).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SCANWAY -1,66% 355,00 2026-03-06 16:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.