Inwestorowi szczęka wypadła - sztuczna.Może dlatego chłopina zamilkł. Już się tu nie produkuje na tej super spółce. Od dawna nie pisze, że dokupuje kolejne pakieciki po okazyjnej cenie, że wkrótce będzie miał już pół miliona tej makulatury. Prezio się cieszy, że ma wiernych skupywaczy. Zawsze może takim dosypać trochę z zasobów GNV.