Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: -1,33%

Re: kupuj WYDMUCHĘ skoro taka fajna a nie płacz jak BABA :-)

Zgłoś do moderatora
Dnia 2015-03-17 o godz. 07:03 ~xxx napisał(a):
> a UPADŁOŚCIĄ(a właściwie brakiem ) i wałkami w spółkach panów B.KNF zapewne już się zajmuje ? :-)

Po ile ty kopiłeś te akcje cały czas ujadasz o upadłości , twoje wpisy sugerują ze chciałbyś widzieć kurs na dużym plusie a tu na złość tobie kisi się parę miesięcy ,dlatego Ci odpowiadam na twoje posty ,jak mnie nie interesuje spółka to nie pisze od roku w kółko to samo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH 0,00% 1,48 2022-01-19 09:23:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.