Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KUPUJ/SPRZEDAJ 14,54zł

Zgłoś do moderatora
Jak zacznie iść to i zlecenia z S pouciekają, przytocze ponownie LOTOS sprzed roku, wieszczyli wyycene na 0 pln, puscili takie info w eter i mozna było brac garsciami po 7,2pln, i co tak sie na nie rucali ? nie, na dogrywce były na S i nikt nie skupił, jak zaczeli brac to raz dwa powedrował do góry i dzis mamy okolice 32pln chyba po 11m-c, wiadomo płynność inna ale nie widze wiekszego problemujak sie towarzystwo zbierze zeby wyciagnac kurs na takie poziomy, kwestia czasu, moze nie rok, ale napewno sie uda, na giełdzie jak na sinusoidzie, poki co jestesmy blisko -1 ale sytuacja się odwróci

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTA -1,76% 1,67 2026-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.