Dnia 2015-06-03 o godz. 09:59 wp1 napisał(a):
> Dnia 2015-06-02 o godz. 20:11 ~Mietek105 napisał(a):
> > Najpierw domknięcie luki raczej
> ---------------------------
>
> nie mam nic do AT, ale patrzyć na kreski na naszym mule, to raczej bez sensu.
> Przy takim FF to kreski jak nie Wajda, to dwóch spekulantów kursem „wyrysuje”.
> Jedyna nadzieja w Wajdzie, że uzna , iż my drobni powinniśmy coś zarobić. No i pod tą słynną notę będzie można coś ugrać – lub stracić.
>
Jak powtórzą wyniki za 2Q to nie ma bata ,żeby to nie odjechało pod 3 zeta .
Nawet teraz porównując sektor to aż dziw bierze ,że się to muli na 2 złote.
Weźcie takie Hawe dla porównania ,na pewno Wasko wychodzi lepiej .