moja teoria jutro 1,30 sroda 1,45 info ze patrowicz ma 10% info o przejeciu czwartek 1,80 leszcze zesrane ze nie kupiły , walne zebranie , emisja kierowana , kolejne przejecie , zmiana prezesa , piatek 2,45 wezwanie do sprzedazy akcji po 5,00 przez inwestora zagranicznego , poniedzialek kontroferta od Purgała 7,00 , wtorek specjalne posiedzenie KNF i decyzja o wprowadzeniu Erga do Wig 20 zamiast KGHM
ma ktos inne teorie