Dnia 2018-08-23 o godz. 23:43 ~akcjonariusz napisał(a):
> spokojnie, spółka bardzo perspektywiczna, co rok systematycznie przychody rosną i zyski, są akwizycje, co prawda szkoda że nie wypłacili w tym roku dywidendy ale może za rok. Siewiera dobrze zarzadza firmą, stała ekspansja na rynki zagraniczne przyniesie kolejne zlecenia. Tu w tej edycji hossy 20zł to kwestia formalności czyli mamy 100% do zarobienia jeszcze
nie wypłacili w tym roku dywidendy ?
przypomnij mi może kiedy ostatnio spółka wypłaciła dywidendę ?
Jak zwiększały się rekomendacje do zakupu akcji i cena docelowa to kurs rósł ale w takiej perspektywie czasowej że można się było zestarzeć.
Problemem LSI nie jest to że spółka nie generuje zysku, problem w tym że przy tak niewielkich obrotach kurs może zachowywać się dość dziwnie.
Bo jeżeli spółka przynosi zysk, rośnie kapitał, dochody to jaki jest powód spadku z 15 pln na 10 pln w przeciągu 6- miesięcy ?