Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Kupiłem po 1,45

Zgłoś do moderatora
trend wyznaczony od dawien dawna,teraz tylko pytanie na ilu staniemy przy takich obrotach 1,20/1,10/1,0 czy może poniżej 1pln ???
jenak lepiej nie skubać tylko trzymać kaskę w łapkach na czarną godzinę a kupować wtedy gdy krew się leje i czerwień wszędzie, 2012 będzie sądnym rokiem i wszystko się wyjaśni czy nawet pod koniec tego roku nie zaliczymy powtórki z 2008r,
KGHM po 20pln może nie wróci ale kto wie ?
Zastanawiałem się nad dobraniem okolo 4000szt ale dałem sobie spokój już chyba lepiej na petrolu na DT śmigać czy innych z dużą płynnością.
Kursu już nikt nie ratuje nawet dobieraniem po 20szt jak mialo miejsce przez ostatnie pare tygodni - w ciągu roku -52% na tym cukiereczku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -0,83% 2,40 2022-06-28 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.