Niestety ale wyciągasz złe wnioski. Zarząd kupuje, bo dostał premię, którą może wydać tylko na akcje. A kupuje teraz, bo dzięki temu dostanie "cashback" z dywidendy.
Innymi słowy kupowanie przez Zarząd nie przesądza ani że wierzy, ani że nie wierzy.
Co też nie znaczy, że wzrostów nie będzie.