Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,54 zł , zmiana od tamtej pory: -1,95%

Re: Ktoś zbiera...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2024-08-14 o godz. 12:32 ~J-23 napisał(a):
> Dnia 2024-08-13 o godz. 10:39 ~J-23 napisał(a):
> > to już na immugene nie trzeba inwestowac ?
> >
> > Ps.
> > odpowiedziałem ci w wątku o immugene , ale moder mnie skasował , pisałem tam tylko o moich "przypadkowych" inwestycjach
>
> I dzisiaj też mnie moder skasował jak napisałem , że ktoś ZBIERA na Sundragonie 
>
> Ps.
> wc****
> a na SDG już kółko Nr 2 i może kółko Nr 3 sie tez uda

Scett, już nie rozbawiaj nas, lepiej poczytaj sobie to:
https://www.upday.com/pl/kosil-trawe-i-natrafil-na-zwloki-makabryczne-odkrycie-w-centrum-miasta?utm_source=upday&utm_medium=referral
Kolejny zbawiony ;-).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANWIL 1,00% 1,51 2026-06-12 15:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.