Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -30,16%

Re: Ktoś wytłumaczy dlaczego to tyle spadło?

Zgłoś do moderatora
W obrocie jest 5.503.370 akcji (serie I i M nie są dopuszczone do obrotu), od wtorku przemieliło się 2.186.494, czyli blisko jedna czwarta. Nad progami są tylko Labocanna i Dunin-Michałowski, z czego ten drugi na 100% posiada notowane akcje, a Labocanna najprawdopodobniej większość nienotowanej serii I - wystarczy prześledzić komunikaty o zmianach w akcjonariacie od 2018 r i wszystko jasne. Moim zdaniem sypie p. Szczepan i ci którzy wywalają ze strachu, że "ktoś sypie". Spirala sama się nakręca, ale w końcu amunicja się skończy i odbije, choćby na zasadzie "zdechłego kota". A z jakiego poziomu to się zobaczy, ważne że obroty z dnia na dzień spadają zamiast przyspieszać, czyli panika dobiega końca. Coraz więcej hien i sępów też krąży na forum, czyli będzie komu to odbicie zrobić:) W dołek pewnie nie trafię, ale będę próbował.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINCIGEN 0,00% 0,26 2025-10-07 12:55:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.