26 na walnym będzie przedstawiona istotna informacja o sytuacji spółki, te ruchy z wybiciem dołem są typowymi dla zachęcenia do większej wyprzedaży akcji, różne fora są zalewane negatywnymi wpisami. Oczywiście istnieje ryzyko trzymania akcji, ale w jakiej spółce ono nie istnieje? Akcjonariusze, również ci drobni mają dużą wiarę w sukces przedsięwzięcia. czas pokaże kto miał rację.