przeciez zarzad chce docelowo sprzedac tą firmę i kupic dom na ibizie
dlatego potrzeba zrobic w koncu wynik i moze tez wejsc na GPW
tak jak widac jest sternik ktory prowadzi kurs i np. wali 70 tys akcji z ukrytego , wielkosc ujawniana 500 sztuk. żeby nie wywołać euforii