naprawde nie rozumiem co poniektorych.
ile jestescie na gieldzie, ze piszecie cos z pewnikiem?
tutaj wszystko jest mozliwe, nawet 35gr jesli ktos kto ma kase i sporo akcji tak sobie zażyczy wiec wasze zaklinanie i twierdzenie, ze na pewno nie bedzie nic nie da.
czekamy na opienie prawna a potem na podpisanie finalnych umow.
wedlug tego co splka podala do polowy czerwca wszystko bedzie zalatwione.
kto sie chce bawic w kółka niech sie bawi