zreszta janie poobserwuj transakcje na calatravie i na pc guardzie
ladnie ze soba to wspolgra jak tam wala w dol to i tutaj wala w dol
z drugiej strony na calatravie juz jest oficjalny skupik
tutaj moim zdaniem tez jest skupik
wala jeszcze jakies fundy ktore wywalaja akcje i prawdopodobnie na walute sie przenosza