co tu mamy ?
czyżby dotychczasowy szef dogadał się z nowym i przelewali sobie w ciszy i spokoju ?
i nie dawał cię wtrącać
kto jet nowy
wolf pewnie mamy rację
bo ta spółdzielnia co tu namieszała ostatnio to gwardia wiesz kogo
teraz walczą na Damfie ale się zawiesili bo nie chcą odebrać podbitki
a tu pewnie musieli podbić do ceny przekazania
która to satysfakcjonuje dwie strony
widzieliście że nowina rośnie ?
no i wszystko jasne
mało akcji w spółce to to co nowy inwestor lubi najbardziej
no ale co pożyjemy zobaczymy