Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,42 zł , zmiana od tamtej pory: -30,01%

Re: Ktoś kupił 4,39 i wystawił 4,42

Zgłoś do moderatora
Juz raczej wszyscy widza ze kierunek obrany .. ale niech ktos mi wytlumaczy - po co najpierw pchanie kursu w gore i kupowanie przez zarzad , BV na wyscigi powyzej 5zl ?? Mogli przeciez odrazu na poziomach 3,80-4,20 dolowac kurs, postawic jakiegos klocka jak teraz po 25tys akcji z prawej i czekac az ludzie beda oddawac, albo probowac wywolac panika przez jakies od czasu do czasu puszczenie 10tys akcji pkc. Sorry ale nie jest to dla mnie oczywiste

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DMGROUP 0,00% 3,09 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.