Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  320,00 zł , zmiana od tamtej pory: -63,75%

Re: Ktoś kupił

Zgłoś do moderatora
Pytanie do p. Hajdarowicza:
Nie przeszkadza Panu sztuczne zawyżanie kursu, niekiedy jedną akcją? Gdzie zawiadomienie do KNF, Prokuratury itp.?
Aha, rozumiem podwójną moralność. Jak kurs KCI szedł do góry pomimo, że WR była (nadal jest) grubo poniżej WK to była to manipulacja i polowanie na czarownice, ale jak kurs Gremi w 3 dni rośnie ponad 100% i WR przekracza blisko 6 razy WK to wszystko jest w porządku?
  • Ktoś kupił Autor: ~Jedynka
  • Re: Ktoś kupił Autor: ~Chazar
  • Re: Ktoś kupił Autor: ~Golab

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRMEDIA 0,00% 116,00 2023-09-20 09:03:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.