Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,10 zł , zmiana od tamtej pory: -92,90%

Re: Ktoś dziś nie wytrzymał ciśnienia :)

Zgłoś do moderatora
Tak, F51 napompowane pod premiery aż wali po oczach. Dokładnie mam to samo wrażenie co do CFG. Kto jest tutaj dłużej z pewnością zauważy, że cały czas ciężko o gotowy produkt. Martwią mnie też przerzucane projekty wewnątrz PLW, bo było kilka pod szyldem CFG, które ostatecznie zniknęły z realizacji.

Cały czas mam CFG w portfelu. Zapraszam tylko do merytorycznej dyskusji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFG -0,44% 2,28 2025-10-15 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.