Pewnie sie mylę jak zwykl, ale upchnąć w rynek na dwóch sesjach ponad 50k akcji to nie latwa sprawa. Nawt jzeli przyjmiemy ze spolka to dno to przecież ktoś kupił taka ilość i nie sądzę żeby to była ta przysłowiową Krystyna. Widać że nie ma chętnych na sprzedaż a to co się teraz wyprawia to zabawa po 2 sztuki