Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Które info spowoduje wzrost?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-04-04 o godz. 08:46 ~łajza meneli napisał(a):
> spółka do robienia kółek, pełno tu znachorów od chorób
> dependa, łykacie infa i klepiecie się po ramieniu że jest
> OK, nędzni inwestorzy, to my będziemy zarabiać na kółkach,
> my gracze, a wy będziecie czekać na 1zł
> :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

tak, tak lajza ty to zarabiasz na tych kolkach, przy tych obrotach...gieldowy rekinek od siedmiu bolesci

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.