Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -76,92%

Re: Kto wychodzi jesli FF jest tylko 9%

Zgłoś do moderatora
Na pewno nie zbierają akcji z rynku, to jest po prostu typowe wyjście - co jakiś czas podbitki aby nagonić nowych zainteresowanych a w miedzy czasie trwa klasyczna dystrybucja.
Przez ostatnie
3m mamy obrót 6 171 283
6m mamy obrót 9 mln akcji
tylko dziś obrót był ponad 500 tys,
Wiec to nie dzieło spekulantów, ani wystraszonych "inwestorów" , mi to wygląda na wysypywanie powoli akcji kogoś kto ma ich znacznie dużo.

Zwróćcie uwagę ze od kilkunastu miesięcy spółka obserwuje bardzo duży spadek przychodów,, sprzedazy liczby klientów i zysków - tłumaczą to zmianą dostawcy z tym ze na tym rynku niema problemu kupić paliwo,- wystarczy zamówić cysternę w PKN orlen czy Unimot, opłacić i podjadą. Nawet podjadą z mniejsza ilością paliwa niż cała cysterna.

Tłumaczenie ze zapłacili za paliwo 1.6 mln ale ktoś nie może je dostarczyć bo stracił koncesje... ciekawie prowadzony biznes. Zapłac za okolo 3-5 cystern z góry, bez możliwości zwrotu kwoty i nie zobacz towaru.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOMO -25,00% 0,03 2017-11-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.