Dnia 2026-06-25 o godz. 13:08 ~Murazor napisał(a):
> Akcje w miesiąc wzrosły o 35%. O jakim ty znowu kiszeniu piszesz? Ja wiem, że dla niektórych powyżej tygodnia bez wzrostów to kiszenie, ale nijak się to ma do rzeczywistości.
W kwietniu tego roku przy kursie 8,xx pisali, że przed nami 14 lat kiszenia i że wielu z nas drobnych inwestorów nie doczeka wzrotów - zapewne o tym kiszeniu pisał xD