Forum Giełda +Dodaj wątek
Ostatni dostępny kurs:  12,64 zł , zmiana od tamtej pory: -1,50%

Re: kto to sprzedaje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2026-06-25 o godz. 13:08 ~Murazor napisał(a):
> Akcje w miesiąc wzrosły o 35%. O jakim ty znowu kiszeniu piszesz? Ja wiem, że dla niektórych powyżej tygodnia bez wzrostów to kiszenie, ale nijak się to ma do rzeczywistości.

W kwietniu tego roku przy kursie 8,xx pisali, że przed nami 14 lat kiszenia i że wielu z nas drobnych inwestorów nie doczeka wzrotów - zapewne o tym kiszeniu pisał xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LUBAWA -1,97% 12,45 2026-06-26 11:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.