Dnia 2022-05-13 o godz. 00:06 ~DonPedro napisał(a):
> Za 10 akcji dam ci 5 PLN heheh
> > A na serio liczę, że resbud realnie włączy się w walkę o odbudowę Ukrainy bo hajs z unii i US będzie lał się tam strumieniami i oby resbud tego nie zaprzepaścił
bzdury i bajki na dobranoc ,
zaleca się szczególną ostrożność !