Dokładnie tak,ci co objeli musza zarobić,cena jest ustalona koniec i kropka,juz mamy info to sa uklady, ważne jest to żebyś my malutcy tez zarobili,trzeba obracać akcjami tak jak oni i wodpowiednim momecie wyjsc,anie bujac w oblokach czy beda gruszki na wierzbie czy nie.beda obroty bedziemy obracać akcyjkami,trzeba robić to samo co oni i tyle,pozdr dla zorientowanych w temacie.