Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,39 zł , zmiana od tamtej pory: -64,77%

Re: Kto mial wywalic, ten wywalil ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2024-06-09 o godz. 14:10 ~Blee napisał(a):
> Czy jeszcze nie ? Tudziez, skoro ktos jeszcze nie wywalil, po co mialby w poniedzialek , wtorek wywalac ? Czekal ktos na maksymalna strate ?

Kto wywalił to wywalił ale ktoś to musiał tez to kupić mysłisz że kto to był długoterminowy akcjonariat który buduje portfel pod Inquisitora 2 i Serum 2 .
:-))))))))))))))))))))))))))))
Wiec pomyślmy kto może jeszcze to wywalać jak bedzie czy nie bedzie odbicie zdechłego kocura. :-))))))))))))))

A jak ten słynny Alianz OFE na razie sie przygląda i zdecyduja sie zamknać ta pozycje jako nierokujacą to tutaj bedzie trzesienie ziemii 9 w skali Richtera. Oni nie bede subtelnie zrzucać żeby nie zbić kursu i wystraszyć jakieś wysublimowane metody sprzedaży.
:-)))))))))))))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -9,46% 0,84 2025-12-15 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.