pytań jakich?
wiadomo, że psholdco kupowało, ale nie wiadomo kto sprzedawał, bo niekoniecznie byli to amerykanie z Troesh, niemniej dalsze zakupy przez psholdco potwierdzą jednak zbywanie przez Troesh i układ z preziem, co oznacza że zadanej strategii tu nie ma oprócz wycofania gniota z giełdy po uwaleniu kursu aby tanio kupić od leszcza
po co prezio teraz kupuje? przecież CIF mogło chyba obligi wykupić po nominale, ale tego nie zrobiło , a nie zrobiło bo obligatariuszom cena nominału pewnie nie odpowiadała, wymusili na preziu lepszą średnią, leszcza prezio oleje