Jest taka spółka Kompap, lata po 6-8zl, prezes skupował. Cierpliwi oddali pow 20 a i teraz mogą oddać w godziwej cenie (płynność inna bajka akurat na kompapie). Nie ma żadnych przeciw wskazań żeby podobnie było na Cognorze. Buja ale FF ciagle mniejszy a to znaczy ze można łatwo będzie podbić kurs. Czekam na dwadzieścia