Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -73,61%

Re: Kto dziś zwozi makulaturę?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-04-29 o godz. 14:01 ~Wiem napisał(a):
> Mysza kolego mnie nie musisz uświadamiać o swojej wiedzy ani swoich przewidywaniach bo gdyby tak było byłbyś bogaty kolego w co powątpiewam ale mimo to bardzo Ci dziękuje za szereg przestróg tylko one mi są zbędne tak wiec swoje myśli kieruj do słuchaczy które śmiem nazywać rogacizna pozdrawiam

Zatem wiemku nie obrazisz się, kiedy wdzięczni Ci słuchacze nabiorą takiej samej śmiałosci - i zaczną cię nazywać (dla podkreślenia Twojej odmienności) nierogacizną ... kwik kwik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FLUID 0,00% 0,10 2020-02-17 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.