Bosak to zwykły populista parę punktów chciał zarobić u zdesperowanych akcjonariuszy. Robi szum tylko wkoło siebie. Akcjonariuszom potrzebne zdecydowane działania, czy zgłosił sprawę do prokuratury?? Czy coś zrobił czy tylko powtarza to co wszyscy wiedzą?? Czyny nie słowa się liczą...