Zbieraj do końca roku. Jeśli spełnią obietnicę i utworzą giełdę a Eracoin będziesz mógł zamienić na krypto 1:1 (szacują że Eracoin jest wart zł za szt.) to wpadnie Ci ładny bonus. Ja tak robię. Zbieranie nic mnie nie kosztuje, by najmniej jeszcze nie zauważyłem przeciążenia smratfona