Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  438,60 zł , zmiana od tamtej pory: 13,63%

Re: Kruk można ładować pod korek

Zgłoś do moderatora
Dnia 2024-02-16 o godz. 19:47 darius19 napisał(a):
> ale brednie. Przeciez sute doplaty dla rolnikow z UE. Trza by zabrac - zeby sie rolnicy i inni przekonali - jak to jest bez doplat konkurowac z produktami np. z Brazylii czy Kanady

No nie wiem. Kiedyś nie było dopłat a rolnicy żyli. Unia niszczy rolnictwo bo dopłaca za to, że rolnik zostawi ziemię odłogiem.
Ogranicza produkcję mleka i żywności.
Oby tylko to działanie Uni nie doprowadziło do głodu w Europie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRUK 2,02% 460,10 2026-02-23 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.