Jednak nie ma co... na tym forum to nie mozna porozmawiac na poziomiw na pewno nie gentelman'ow zawsze cos jakis naganiacz wymysli haha link jest jak byk a on dalej probuje zablysnac jak gwiazda polarna... chlopcze po co ci to ? Wroc do lekcji a jezeli jestes facetem to pokaz chociaz troche jakiejs powagi. Matko te forum zeszlo na psy przez takich wlasnie ludzi. Zmiast powiedziec cos sensownego to beda sobie do gardel skakac. Link masz nizej bo mi zle wycielo bo zrobilem na komorce na szybko, a co ja sie bede tlumaczyl po za tym jakiemus bez szacunku i honoru czlowiekowi.