Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KROSNO SCHODZI Z GPW 27.09.2009

Zgłoś do moderatora
nie napisałem że bedzie prywatyzował tylko że jest od prywatyzacji :D:D:D

to że jest w parti rządzacej na pewno to pomoże zakładowi i pracownikom aby mieli zatrudnienie, ale zakład bedzie a z Giełdy Krosno zniknie 27.09.2009 :D:D:D

kupił ponizej obecnego stanu i jest prezes zarobiony - / z tego co pamietam kupił po 0,27 lub 0,26 gr/ - i mylisz sie ze nie jest wazne miec 55 i odpowienio byc traktowany na Walnym :D:D:D

NAGANIAJCIE DALEJ - bede sie przyglądał czy ktos kupi jeszcze KROSNO aby was wybawic z oprseji :D:D:D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KROSNOOLD 3,12% 1,65 2014-11-24 11:59:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.