~harvard [5.173.28.*]
Twój wpis udowadnia, że warunkiem koniecznym dopuszczenia do zakupu akcji powinien być test na inteligencje i ze znajomości spółki i branży. Widać, że nie masz zielonego pojęcia co to jest spółka rosnąca, co to jest wprowadzanie nowego produktu, nie wspominając o tym, że bredzisz o kursie w czasie gdy cała giełda spływa czerwienią, NC jest ponad 49% niżej niż dwa lata temu, a sam WIG jest 30% niżej niż rok temu.
Innymi słowy, nic nie warte są komentarze które ingorują całe otoczenie i oczekują, że z nieba nagle zaczną spadać miliony, najlepiej setkami a kurs magicznie odleci w kosmos... Nie widzisz tutaj przyszłości, to droga wolna, wystaw swoje akcje i idź tam gdzie są te wielkie zyski i to tak szybko, na już.
A co do Genxone, to kurs w ogóle nie odzwierciedla potencjału, który został zarysowany trzema ostatnimi ESPI, tj. po pierwsze: budowanie dochodów z diagnostyki "niecovidowej" czego przykładem jest umowa z Human Biome Institute Spółka Akcyjna, po drugie: wyjście na rynki EU z Nanobiome, czemu ma służyć współpraca z Metaceutic Aps, po trzecie: wejście w obszar testów chorób genetycznych na rynku UE, o czym mowa (szansa) w inf. o współpracy gMedel.