Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: KRIS jestes na otmuchowie?

Zgłoś do moderatora
jutro w parkiecie wywiad z prezesem otmuchowa,fakt jest taki ze wyniki spolki znaczaco sie poprawily pod nowym prezesem.widac ze to odpowiedni czlowiek na tym stanowisku,na poprawe notowan akcjii raczej nie ma co liczyc.fundy uciekaja ze wszystkch malo plynnych spolek bez wzgledu na wynki i dywidendy.a tutaj ofe sa jak kamien u szyi,chcialbym sie mylic

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTMUCHOW -2,81% 3,46 2021-07-27 16:46:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.