Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,20 zł , zmiana od tamtej pory: -22,46%

Re: Kredyty ich zabiją

Zgłoś do moderatora
...Tylko kiedyś Kowalski może powiedzieć PAS !!!!
...i koniec złodziejskiego Procederu...
...już Kowalski ograniczył konsumpcje... bo zwyczajnie WSZYSTKO jest za drogie.... , spekuła i podatki Zabijają średnią przedsiębiorczość....komuś na tym zależy...? zostaną korpo\finansiera i wyrobniki\niewolniki==Taka przyszłość się maluje
Energia..... zerknijcie chocby do wikipedi i poczytajcie o ETS-ach kiedy i kto go wymyślił , Unia go wprowadza==Wysokie Ceny energi!
czy dalej myslicie że to wojna?...hm,
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGL 0,00% 9,46 2022-12-09 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.